Vánoce se blíží

17. prosince 2011 v 13:31 | Sanka |  Diskuze
Rolničky kam se podíváš :*..jinak ahoj!
Trochu netradiční způsob pozdravu, co? No, vrátíme se k tématu:)

Vánoce tady budou za 7 dní :)
Jak se těšíte?
Já strašně moc! Na pojem Vánoce se dá toho tolik napsat = ale nevím jestli to někdo bude číst. Jsem strašně netrpělivá a mé ruky by strašně chtěli ťukat do klávesnice cokoliv o Vánocích. Dobrá, něco napíšu ale "snad se mi to povede" něco krátkýho :D :P
No, takže ráno po probuzení řeknu si "jsou tady Vánoce" vyzvednu se skrýše kde mám schované zabalené dárky a položím je pod stomeček, půjdu se převlíct a zapnu televizi a budu koukat na pohádky = na reklamy nejsem zvědavá, půjdu se radši koukat z okna a vyhlížet sníh, Ježíška a třeba i zlatý prasátko :P) K večeru budu upravovat stůl a pak se půjdu převlíct. No, pak je večeře = rybí polévka, kapr či kuřecí řízek, bramborový salát) Zbytek si už domyslete, měli byste to znát i u vás doma :P! Ne, já se prostě od toho psaní nemůžu odtrhnout, tak to jen zakončím - po večeři se přesuneme ke stomečku a k večerním pohádkám a rozbalujeme dárky... ,,tak snad stačí? :D"

Jinak připadají Vám tohle snad jako Vánoce? Je 17.12 a prší, žádný sníh..doufám, že se to brzo změní a Vánoce budou na sněhu narozdíl od bláta :/ ale i kdyby :) i bez sněhu se dají zažít parádní Vánoce v blízkosti své rodiny :)

Ale na dni 17.12 taky něco bude, teda spíše pro mě :D :P
Má kamarádka má dnes N.A.R.O.Z.E.N.I.N.Y ♥♥♥ :)

Takže vše nejlepší Didi :o)

takže pro dnešek ode mně snad všechno...
pokud byste chtěli vyjádřete se taky a napiště něco o Vánocích :*
tak zatím mějtě se krásně, užijte si svátky a nepřejezte se cukroví :D
vaše vánočně naladěná Sanuška :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama