doporučení = filmy s Olsenkama

17. ledna 2012 v 14:40 | Sanka |  Tipy
Ahůůj :-)
Dalším článkem bude doporučení filmů. /:)/♥
Usmívající seDvojčata Mary - Kate a Ashley Olsen již od mala točily spousty filmů. Od útlého věku se střídaly v rolích Michael ve Full house (Plný dům) a pak různý filmy. Já jsem si pro Vás připravila jen pár, které jsem viděla a které vřele doporučuji (podle sebe) :)

Malé dohazovačky

Film o Amandě Lemonové, která pochází z dětského domova a její velkou zálibou je sport a o Alysse Calaweyové, která zase pochází z bohaté rodiny žijící jen s tátou jejímž koníčkem je hra na klavír. Táta Alyssy si najde přítelkyni a za měsíc budou mít svatbu. Alyssu to zaskočí a protože se jí to nelíbí tak uteče, kde ji najde Diana (vychovatelka Amandy) Dětský domov je totiž na týden na táboře a Amanda se vsadí s kamarády, že v domě kde původně bydlí Alyssa straší aby zazvonila, Amanda zazvoní a otevře Vincenco (vychovatel Alyssy) Amanda se lekne a uteče a po cestě narazí na Alyssu. Nejdřív se leknou ale pak se z nich stanou kamarádky a vymyslí plán jak dát Alyssina tátu s Dianou dohromady....

Výlet do Paříže

Dvě sestry Melanie(Mell) a Ally(All) byly pozvány od svých školních idolů na ples ale bohužel se ho nemůžou zúčastnit, protože je rodiče poslaly na týden do Paříže k jejich dědovi,který je v Paříži prezident. Holky v Paříži potkají dva kluky, kteří jim ukážou opravdovou Paříž..

Tyhle dva filmy podle mě stojí za shlédnutí (hrozně jsem si je oblíbila) LíbajícíMrkající

už se s Vámi rozloučím↓
papapapapa pápá
Sanka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nelly Nelly | Web | 29. dubna 2012 v 16:28 | Reagovat

filmy s Olsenkami jsou nejlepší =))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama