příběh →5 díl

24. ledna 2012 v 17:25 | Sanka |  Příběhy
Příběh pod celým článkem ↓

Budíček! ozvalo se přes celý tábor, když Andrea zakřičela do megafonu. S Wenn jsem vstaly, obuly si boty a vyběhly ven. Viděly jsme Andreu a ostatní táborníky jak utíkají po pěšině do lesa a tak jsme utíkaly za nimi. Po 2 km rozběhání jsme se zastavily na krásné lesní louce kde jsme měli rozcvičku. ÁÁááá, ruce nahoru, dolů a teď protáhneme nohy. Komentovala Andrea. Po rozcvičce jsme utíkaly zpět do tábora a do chatek. S Wenn jsme se přeslékly z pyžama do volného oblečení a šli na snídani. Byly párky s kečupem a k tomu rohlíky. Andrea ohlašovala kdo bude mít pro dnešek službu, tu dostala Marcela s Petrem a večerní hlídky bude Lukáš s Wenn. Potom jsme šli opět do chatek a odpočívaly. Skrze pootevřeného okna nám Andrea řekla ať si sebou vezmeme oblečení k tanci, a něco co jsme si sebou zabalily. Já jsem si vzala lehké šaty na ramínka. Hele, co si mám vzít dalšího? Co třeba mp4, flétnu, korunu pro princezny, kterou mám starou asi 7 let, nějaké gumičky a skpřipce do vlasů? zeptala jsem se Wenn. Vem to všechno, já si beru sukně, kabelku, ipod, apod. Zasmála se Wenn. A pak jsme splečně vyšli z chatky do kulturního muzikálového domu.
Po pár minutách:
Ahojte všichni! začala s uvítacím proslovem Andrea. Doufáme, že máte dobrou náladu a že jste se dobře vyspaly, najedly a že jste již vytrávení a nikomu se na podiu neudělá špatně. Ano, měli jsme tady takové případy.Při Vašem výstupu se meze klást nebudou. Můžete použít všechno. A takhle to bude probíhat celý týden.
Ale, pozor! Máme pro Vás malé překvapení. Na konci tábora se uskuteční zde i konkurz pro hlavní roli k natáčení nového filmu s názvem Tanec je můj život. Přihlášky už visí v jídelně, tak se můžete v průběhu týdne zapisovat. Tak to bylo všechno a už můžeme začít.
První se nám představí s uvítacím vlastním představení Bára Hrušková...(pokračování příště)

Pokud chcete okomentujte, nechcete ignorujte!
dovolte mi ale popřát krásný zbytek dne...
Sanka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama