Plány na jarňáky :-)

6. února 2012 v 12:39 | Sanka |  Tipy
Mnozí z Vás ještě jarní prázdniny nemají, ale budou je mít :) takže tento článek je prostě na tento týden věnován těm kteří je mají stejně jako a ti ostatní se tím mohou řídit až je budou mít...
ouu..jsem Vás nepozdravila..takže AHOJ!
Podle podnadpisu jste asi uhádly správně, že se Vám tady budu snažit ukázat co lze dělat vše o jarních prázdninách :) Já vím, že to nejsou pravé jarní prázdniny, protože venku mrze ale nějak to zvládneme ne?

Dám Vám tedy pár tipů
-můžete si zabruslit na zamrzlém rybníce, přehradě apod., ve vašem městě (pokud u Vás nic nemáte, můžete i zkusit zimní stadion za malou cenu)
- lyžování? taky to jde. Bydlíte přímo ve měste kde sjezdovka je, nebo si přijedete za ní.
-nákupní den? i to můžete :-) domluvte se s kamarády a vyrazte si něco nakoupit (od oblečení přes domácí potřeby a chovatelské potřeby pro vaše zvířecí miláčky po nějaké to mlsání) a nezapomeňte, že když je venku zima, můžete se zkusit zastavit třeba i v cukrárně na zákusku a horké čokoládě či jablku :-)
- focení v přírodě? pokud máte v blízkosti les, klidně můžete (jo, uznávám, že v létě se toho nafotí víc a taky líp to vypadá ale i v tuto dobu to jde ne? ) a můžete se i skvěle pobavit :)
- pokud dáváte přednost raději vysedávání doma můžete si stáhnout oblíbený film nebo si přečíst oblíbenou knížku :-)

fantazie se meze nekladou :-)

mějte se krásně a užívejte si jarních prázdnin do poslední chvíle :P :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama