Březen 2012

(nej)lepší večer = doporučení(?)

31. března 2012 v 18:17 | Sanka |  Mé kecy
Ahoj
Mám ráda večery v posteli
Mám ráda večery v posteli s koukáním na telku
Mám ráda večery v posteli s koukáním na telku s jezením ovoce
Mám ráda...

Ano, mám ráda (různé) věci, které se dají dělat večer a při kterých si hezky odpočinete při namáhávém dnu a budete mít plno energie při tom dalším..tady Vám dávám pár tipů :-)↓

-nejprve si udělej nějakou mňamozní dobrůtku k večeři(tousty se šunkou nebo džemem, jogurt s mysli a ovocem, apod.)
-potom si napusťte teplou vanu(do které můžete dát sůl do koupele, pěnu, mléko), pak si uvařte teplý čaj, dejte si sluchátka do uší a utečte z reality do snu, jakmile Vás otřepe zima je načase z vany vylézt a postoupit další krok :-)
-potom si zalezte do teploučké postýlky(ještě než do ní zalezete si připravte ovladač od televize, knížku, časopis, notebook) ať si pak nemusíte z té teplé postele znovu vylézt a zkazit celou atmosféru (:D)
-pak už jen si buď nejprve pusťte tv s nějakým seriálem, pak si přečtěte časopis nebo knihu a pak třeba zajděte na notebook..
-před spaním mi pomáhá si pustit do sluchátek mp3 a myslet na něco hezkýho o čem chcete aby se Vám zdálo a pak už jen zavřít oči a dobrou noc :-)

Jen Vám říkám nemusíte se přesně podle toho řídit, je to jen můj tip :-)

tak se mějte krásně a vyspěte se do růžova do posledního dne víkendu :-)
Sanka

Soda stream

29. března 2012 v 16:25 | Sanka |  Diskuze
Zdravím..:-)
Už dlouho máme doma koupený přístroj pro výrobu limonády - sodastream. Tak se teď chci s Vámi podělit o tom jaké mám s ním zkušenosti a jak je prospěšný a šetrný ke světu.
Jo, i já neodolám a koupím si coca-colu, kofolu nebo prostě ty limonády, které se musí třídit,vyvážet do ekologie a vyrábět z ní jiné a jiné věci.
Sodastream - má takovou bombičku, která vytváří perlivost vody( můžete ji stlačit 1x,2x,3x,6x - podle vlastního uvážení), jakmile bonbička dojde můžete si jí dokoupit společně se sirupama s chutí (coly,maliny, jablka, hrušky atd.)
Můžete si koupit i láhev vlastního designu a jeho obsluha je velmi jednoduchá. Ale taky se musím přiznat, že ho nepoužívám vždycky ale koupím si i jiné.. :-)Více informací najdete na www.sodastream.cz :-)

mějte se krásně..
papa Sanka - jedna ze 10 000 zachráňkyň životního prostředí :-) kdo se přidá ke mně dál? (: (:D) ♥

Rozhovor : Lady Vanilka

28. března 2012 v 14:55 | Sanka |  Knihovna
Ahoj,
Udělala jsem rozhovor (snad s nejoblíbenější blogovou slečnou Lady Vanilkou) její blog určitě všichni znáte :-)
Jsem za to ráda, že mi odpověděla a taky se s Vámi o něj podělím :-)

Rozhovor si můžete přečíst v celém článku :-) ↓

příběh→7.díl

25. března 2012 v 17:35 | Sanka |  Příběhy
Trvalo pár hodin, dnů, týdnů a měsíců než jsem se dokopala napsat další díl příběhu O Bett a Wenn :-)
Takže ti, kteří příběh čtou pravidelně můžou kliknout na CČ a ti kteří ne si můžou pustit nějakou hudbu :-)

Novinky 25.3.12

25. března 2012 v 17:11 | Sanka |  Koš

Šťastný člověk

18. března 2012 v 14:25 | Sanka |  Tipy
Ahoj,
Za pár měsíců bude léto. Koupání, sprchování, opálování, procházky, grilovačky..těším se :-)
Léto je také čas koupání a většina holek má potíže s postavou nebo se spíše za ní stydí. Holky nestyďte, buďte takové jaká jste a užívejte si života, žijeme jen jednou. Netrapte se kvůli akné, postavě, trable s klukama, potíže se školou - se všemi se dá ihned zatočit a i kdyby ne tak žijte :-)

Brzy začne být už jen teplo, nejlepší bude jezdit na kole, bruslích a nebo i pěší túry. Pokud tě to samotnou nebaví brnkni kámošce a jděte spolu. Nevysedávejte u počítače nebo se z Vás brzo stanou sochy :/ :(
I já začnu o víkendech jezdit na kole, bruslích a absolvovat pěší túry..přece je lepší si užívat života než lapět celý den u počítače, který ti jen ničí oči :/ a vylepším si i kondičku no ne? :-)

Pokud se s tebou kluk rozejde, pořádně se vybreč a spláchni to vše co ti provedl a co jste spolu zažily, potom začni normálně žít - uvidíš, že potkáš nového, lepšího kluka :-)
U mě ještě trápení s láskou neplatí, pořád čekám na toho pravého :-)

Škola? Nejde ti? Zkus si při učení udělat zábavu např. vem si nějakou sladkost, půl hodiny se koukej na TV a půlhodiny do učebnice, zavolej kámošce a učte se spolu :-) Večer před spaním si to vše zopakuj :)
Když mi nejde učení natlouct do hlavy, dělám to většinou přestě tak ↑ :-)

a na závěr Vám sem dávám jednu z mých oblíbených písniček ♪

Pápá, doužívejte si zbytek víkendu :-)Svět očima fotografa

18. března 2012 v 8:29 | Sanka |  Knihovna
Svět je krásné místo. Jsou tu lesy, louky, květiny, památky - jednou bych chtěla navštívit země jako je Anglie, Francie, Skotsko, Řecko, Kanárské ostrovy, Itálie..

Ano, svět jen čeká na objevení ale mě se zžejmě nedočká..uvidíme(?)

Dávám Vám sem fotky z procházky v lese s kámoškou.. :-)
Fotily jsme tu tu krásu :-)


další v cč

Vytrvej! :)

17. března 2012 v 20:02 | Sanka |  Sanka
Ahoj
Vzpomínáte někdy na dětské časy? Já docela jo, ale pak zase vykouzlím úsměv na tváři a žiju přítomností..dneska jsem si vzpomněla na moji jednu kamarádku Katku, ano jmenuje se Katka ale my jí říkáme TEA - líbí se jí to a já ji to nebudu brát..:)
Když jsme byli asi tak ve 3.třídě tak strašně ráda malovala, pořád, malovala krásně a dávala nám/spolužákům dobré rady - kreslit, kreslit a kreslit..

Ano, když chcete být v nečem dobří, musíte vytrvat a zkoušet to → VĚŘ, BĚŽ A DOKÁŽEŽ :-)

Tady Vám dávám ukázku jedné z jejich kreseb - baletku :)
Myslím, že ani tomu neuvěříte ale je to tak, to je přesně jedna kresba z její dílny..:-)
Další kresby má na svém osobním FB ale já Vám to sem už dávat nebudu, je to její osobní věc..třeba někdy..:/ :)..příště :-)

A jak se Vám to vůbec líbí?
Já nemám slov, vždycky když vidím její novou kresbu..wau! :)

No, a ponaučení...VYTRVEJTE..jděte si za svým cílem a nevzdávejte to, když Vám něco nepůjde, zkoušete to dál a nebo si najděte něco jiného,..každý má nějaký zvláštní dar jen ho musí najít..

Někteří ho najdou už od narození ale někdo musí ještě životem bojovat aby ho konečně našel..

Tak se mějte a přeji pěkný zbytek soboty :)

Sobotní den - plán

15. března 2012 v 12:55 | Sanka
Ahojky :-)
Tak se nám už to chýlí ke konci, ten dlouhý týden školy a pak dva odpočinkové dny, které zase utečou jako voda :( No, nic.., já ale budu mít tu sobotu spíše pracovitou, možná k odpoledni a večeru už můžu odpočívat a neděle bude krásně lenošivá :-D

Jo, změna je život a já se rozhodla, že bych trochu pozměnila pokoj. Přece jenom ve svém stávajícím je mi sice fajn ale už to chce změnu, sice menší ale nevadí (aspoň zahodím čas :P) od rána, taky budu na skypu s Didi(kamarádkou a mojí osobní designérkou tohoto blogu - to mi připomíná musím ji požádat o nový design :) ) a budu si s ní psát o novinkách a zároveň uklízet :-) těším se... potom třeba zajdeme ven a nebo to necháme na neděli, jak se nám bude chtít :-)

Určitě se můžete poté těšit na fotky pokoje a další... :-)


Tak se zatím mějte:-)

Jednou za rok..

11. března 2012 v 16:04 | Sanka |  Sanka
Zítra (12) budu zase o rok starší. 16-ctiny ..ách, pořád mi v hlavě rotují vzpomínky jak jsem šla do první třídy, poprvé jela k moři, učila se plavat, vypadl mi první mléčný zub, fotila se ve škole, dostala první 5 a 4, ukončila povinnou devítiletou školní docházku, stresovala se nad prvním ročníkem na střední škole...uff..a už zítra mi bude 16 - krásný to věk :-)

Jsem zvědavá co mě te čeká další rok a další roky :-)

+mám tady pro Vás fotku mého dortu :)
Ve čtvrtek jsem upekla piškotový korpus, ktrý sem dnes dodělala. Ušlehala smetanu, natřela na dolní korpus, dala tam kousky jahod, natřela další smetanou obarvenou kakaem a přiklopila horní korpus. Celý korpus jsem natřela smetanou obarvenou kakaem a okraje obsypala kokosem a pak to ozdobila sáčkem s řezanou a hladkou trubičkou :-) ale tak dost mých keců, lepší je když ho uvidíte, ne? :-D :)