Vampire dreams - 1.díl - I lidi mají své sny

7. dubna 2012 v 16:44 | Sanka |  Příběhy
(: AHOJ! :)
Tak je tady první díl Vampire dreams. Doufám, že se tady nějaký milovník upírů a twilight ságy najde a příběh bude úspěšný :-)
Ahoj! Jmenuji se Izabell, kamarádi mi říkají Izo, ale mě se to nelíbí, jsem prostě Izabell. Jsem obyčejná holka, která studuje na univerzitě, má kupu kamarádů se kterými chodí do kina, na nákupy, do parku, knihovny apod. jenom jednou věcí se liším od svých vrstevníků a to - píšu si deník. Ano, píšu si deník! Ne nejsem malé dítě, nikomu jsem to nikdy neřekla, ale je to můj nejlepší kamarád když je mi nejhůř a že těch dnů je.

Jednoho rána jsem vstala, oblékla se a vyrazila do školy. Jako obvykle se mě snažil nalákat do auta školní frajírek Peter a já jako vždy odmítla. V půlce cesty mi volala spolužačka jestli sem nezapomněla vzít ty knihy na ten referát a uklidňovala jsem ji, že nezapomněla.Je strašně hysterická, ale to jsem ji nikdy neřekla asi taky proto, že je to má jediná kámoška, která mě chápe a která ví vše o mně, kromě toho deníku samozřejmě.
No, kde jsi? zbrkle mě přivítala a chtěla mít u sebe ty knížky, tak jsem jí je s neochotou dala a vydala se za ní do třídy. Na chodbě aby se mi nic nestala do mě narazil nějaký nový kluk, nevěnovala jsem tomu pozornost, proč taky, že? Prvních pět hodin jsem úspěšně absolvovala a vydala se do jídelny na oběd.Přisedla si ke mně největší školní drbna a zrovna, když se pokoušela mi něco provést jí začala téct z nosu krev a vedle ní stál ten kluk, který se na mě podíval a mrkl na mě. V tu chvíli mě zamrazilo, ty jeho oči, ty jeho tmavě hnědo-červené oči jako z hororu.Po zbytek dne jsem se na nic jiného nesoustředila a raději šla hned v 8 spát.

Najednou sem byla v lese, on u mě, držel mě za ruce a tiše něco našeptával a my šli pomalým krokem až do...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama