Jak zvládnout stres

5. května 2012 v 16:09 | Sanka |  Diskuze
Ahooj,
přijímačky, testy, maturity, zkoušky jsou v plném proudu (něco teprve brzy) a všichni víc a víc podléhají stresu jak vše zvládnout. Dám vám sem pár tipů, ikdyž jápřijímačky nedělala a záverečné zkoušky budu dělat za 2 roky (jen jsem na zakládce psala poslední testy na vysvědčení)

1. pravidlo je - VĚŘIT SI
Ano, věřit si je důležité. Pokud se zbytečně podceňujete a neveříte si stresu se nevyhnetem, bzučí vám v hlavě a vy se nemůžete soustředit - stačí si říct před zadanou písemkou - dokážu to, dokážu, dal/a jsem do toho všechno, to zvládnu!

Ovšem druhé pravidlo je o tom jestli jste do toho opravdu dali všechno a to zní UČIT SE
Jo, zní to děsně ale je to tak, pokud Vám učení neleze do hlavy, tak se s tím nepatlejte hodiny stejně se nic nenaučíte a místo toho si odpočiňte a zkuste to znovu plní energie :-)
Tady mám pár tipů jak se správně učit ↓
- pokud se např. učíte slovíčka přidržte si jedním papírem české slovíčka a snažte se je překládat, pokud jedno, dvě nebudete vědět udělejte si u nich tečku
-na učení musíte být posilnění a plní energie a hlavně chce to KLID - hlavně se neštoťte celou věčnost a vyběhněte si na vzduch, pokud máte pejska běžte ho vyvenčit a pokud ne zavolejte kamarádům.
- když už jsme u těch kamarádů tak se učte spolu, leze to líp do hlavy :-)

Tak to je myslím vše, hlavně nepanikařte a věřte si (požádejte třeba kamarádi a navzájem si držte pěsti štěstí) ♥
A pak už jen jděte za svým cílem - Věř, běž a dokážeš

S.A.N.K.A


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama