Vampire dreams - 2.díl - Seznámení s upírem

4. května 2012 v 16:29 | Sanka |  Příběhy

Ahoj!

S menším spožděním, ale přece - konečně je tu další díl Vampire dreams :-)

:-) tak příjemné počtení (-:


A šli jsme přímo do, no vlastně ani nevím co to bylo za místo, vím jen, že tam byly stromy velikosti mrakodrapu, občas byly slyšet i krákorání harpijí a dunění pegasů a věděla jsem jen, že mám hrozný strach a chtěla se od toho nového kluka odtrhnout, který se mimochodem jmenuje Franklin - představil se mě hned co jsme vcházeli do oného světa.
,,Pusť mě, slyšíš.." opakovala jsem pořád do kolečka a on ne a ne poslechnout, držel mě pevně za ruku a když pak nám cestu skřížily zákeřní skřeti a on mě bránil víc než sám sebe už jsem pochopilaoč tu vlastně jde...

Asi jsem se zamilovala a on do mě též. Při úspěšném boji se skřety, který Franklin vyhrál byl ale zraněn - zratil spoustu krve , na tělě škrábance snažila jsem se ho podle výuky první pomoci zachránit. On mi ale pořád něco našeptával.vůbec jsem mu nerozumněla dokud mě nepolíbil. Bum bác a byla jsem jeho, teda musela jsempořád hledět do těch jeho hnědých kukadel a poslouchala jsem vše co mi říkal ,,jsem upír" slyšela jsem a vytrhla jsem se mu z náruče. ,,Ne, ne, ne, tohle ne, upíři přece nejsou" opakovala jsem si ,, To se mi musí jen zdát" a v tom sem se probudila.
Byla jsem opět ve svém pokoji a pomyslela jsem si jen, že to byl jen sen. Při snídani mých oblíbených ovesných vloček jsem si všimla, že mám na ruce zvláštní jizvu, nevěděla jsem odkud se mi tam vzala ale pak jsem si pomyslela, že jsem se asi někdy škrábla.

Ve škole jsem úspěšně absolvovala prvních 6 hodin a při obědě ve školní jídelně jsem ho zase potkala. Franklina, moc si mě nevšímal, ale když kolem mě prošel začala mi ta jizva svítit a v tu chvíli jsme pochopila, že se tu něco děje.

Tak co? Jakpak se Vám to zatím líbí? : - )

Pá, Sanka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikki Nikki | 5. května 2012 v 15:36 | Reagovat

woow, úža ;)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama