ŠKOLA

2. září 2012 v 10:52 | Sanka |  Diskuze
Nazdárek :P
A zítra už to všechno začne, začne zase ten kolotoč zvaný škola. Místo vylehávání ráno v posteli budu už sedět ve školní lavici, místo chození dopoledne ven bude se bavit o přestávkách se spolužáky nebo se učit a psát, místo oběda pěkně u stolu budu obědvat ve školní jídelně nějaké blafy, místo ježdění na kole po přírodě budu mít tělák..jo, to je celý ten kolotoč.Zase 10 měsíců a pak prázdniny a pak opět.

Musím teda přiznat, že mi je to vcelku i fuk, ale trošku mě to mrzí, budu ale se spolužáky a bude opět sranda. Ale víkendy nám neskončily, takže o víkendu chvíli odpočinek.
Musím se i teda trochu rozepsat, dneska u snídani jsem nad celýma prázdnima přemýšlela, vzpomínala na krásné zážitky, které ale nekončí, jen už na ně nezbyde tolik času.


Prázdniny jsou jako svoboda, žádné starosti, úkoly, nic.Sice to zítra zase začne, ale myslím, že v pohodě. Nebudu tolik času ale i nějaké vzpomínky ze školních lavic určitě jsou.Ale i odpoledne se dá někam zajít si odpočinout s kamarádama :-)

Je to jen o zvyku, vstávání mě sice vadí, ale nejsem ten typ, který vstává třeba až okolo 13 hodin :D když může, což je o prázdninách.Ale na to si brzo zvykneme.


Už to nebude ta svoboda, ale jen starosti, stresy apod. ale s dobrými spolužáky a dobrou třídou to půjde snáze :-)
No, třeba sem Vás tímto článkem trochu nakoplo k radosti ze školy, ale to asi nikoho :D Přiznávám se, že já se taky moc netěším :P Ale je to hlavně o zvyku, 10 měsíců je hodně, sice to utíká pomalu ale uteče :)
Prázdniny sice utíkají rychle a tohle je ten poslední den, kdy už budete usínat a myslet na to, že zítra musíte brzy vstávat, hrůza :D

Oslavíte to nějak? Myslím ten poslední den? My s Didi ano, pustíme si dobrou muziku, vytáhneme foťák a jedeme volume 100% :D

Mějte se krásně a užijte si posledního dne a pak bum :D

Pá vaše Sanka


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano
Ne

Komentáře

1 superangess superangess | 9. září 2012 v 10:31 | Reagovat

Já musím říct, že jsem se do školy těšila..Ve škole máme fajn kluky, holky, učitelky a málo úkolů..:) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama