Vampire dreams 6.díl

28. října 2012 v 19:38 | Sanka |  Příběhy
Ahoj, pěkný večer :P :)
Za pár hodin zase do školy, co? :)
Docela se těším, lepší než se nudit doma :D Co plánujete na večer, já určitě budu koukat na čsmt :) (pro ty méně chápavé česko slovensko má talent)

No, rozhodla jsem, že vám sem dám další díl příběhu, po měsíci :)
Ták příjemné čtení ↓

Tak a jsme doma, miláčku.Řekl Franklin a dal mi velkou pusu a objal mě.Já vůbec v tu chvíli neveděla co mám dělat.Ach jo. To jsem celá já. Kdybych teď tak vedle sebe měla babičku, ta mi vždycky dokázala poradit, jenže ona teď zřejmě neví kdo jsem. No a co škola? Budeme tam pořád chodit? Konečně jsem ze sebe něco dostala. Jistěže, vzdělání je důležité i pro upíry, ve dne jsme obyčejní lidé, ale v noci jsou z nás upíři pojď půjdeme do ložnice já tě vyškolím všechno co znám o upírech, řekl zase Franklin.Poučil mě snad o všem.Dělám večeři, zlato, v 19:00 příjdi domů oznámil mi Franklin a já jen tupě zírala a zeptala se ho a kam mám jako jít? No, projít se, upíři nemůžou být celý den doma, běž se projít, nikdo tě neuvidí, jsi neviditelná a. Ano, ano, vrátím se.Musela jsem už vážně jít, protože mě zase začal poučovat!

Byla jsem venku, byla zima a já se hrozně bála a pak mě to napadlo, půjdu domů, šla jsem domů a nemohla jsem tomu uvěřit, místo mého pokoje byla kancelář pro mamku, prostě o mě fakt nic neveděla, nenašla jsem ani svůj rodný list. Panebože. řekla jsem si. Proč já? Proč zrovna já? Tak ráda bych objala všechny členy své rodiny, Franklin je sice fajn ale nemiluju ho, to on miluje mě a moje svědomý ho miluje ale já, kus mého já ho nemiluje. Mami, ty mě asi neslyšíš, ale já sem tvá dcera, prosím chci zpátky :( Bojím se.
Vstoupila jsem do bráškova pokoje, hrál si s autíčkama jako vždy, ale nic, fakt jsi mě nevšímal, no nic tady zůstat nemůžu umírám hlady, šla jsem zpátky za Franklinem nebo vlastně domů.

Ahoj miláčku, už mě vítal a já ucítila domácí vývar a vepřový steak, krvavý. Měla jsem takový hlad, že sem ho snědla a pak šla s Franklinem do postele.

Tak co? Líbí?

"spisovatelka?" Sanka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano
Ne

Komentáře

1 mujblogpovidek mujblogpovidek | 28. října 2012 v 19:49 | Reagovat

hezké :) ahoj mohla by ses prosím mrknout na můj blog je tady totiž nový děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama