Vampire dreams 7.díl

31. října 2012 v 15:27 | Sanka |  Příběhy
Jsem tu zase :D na počest toho svátku se půjdu koukat na film ale abyste i vy z toho něco měli, tak Vám sem dám další díl Upířích snů :D lepší to zní v angličtině Vampire dreams :)


"Byla si úžasná, lásko,, pochválil mě Franklin, ale já pořád musela myslet na rodinu. Zítra ti něco ukážu, ale musíš mi slíbit, že budeš hodná, začínal zase. Ach jo, babičko chybíš mi :( Pak jsem zavřela na chvíli oči a po 5-ti minutách mě Franklin vzbudil ,, lásko vstávej, je ráno". Cože, nemůže být ráno, spala jsem jen 5 minut? Ale je, upíří noci jsou takhle v posteli krátké, počkej až budeme chodit na lovi, teprve se ti bude zdát, že jsou dlouhé. Ach jo, no super, takže už musím jít s ním tam kam mě chtěl on zavést.

Tak a jsme tady! řekl. Cože? byla to minutka, jakoby by jsme prošli nějakou bránou a ,,ne zadrž, správně, takový je život upíra". Aha, už to začínám chápat. Fajn. Ale já být upír nechtěla.To on, dokáže zblbnout holku a už to je, je to jenem debil! "Tak zlatíčko, je načase tě naučit správně lovit, upíři totiž k životu potřebují krev, to přece víš,, .Cože, to mě jako chce, aby lovila ty nebohá zvířátka? Já vegeteriánka? To teda ne, to radši jako upír zemřu, nemám už pro co žít.
!Vidíš tu lištičku? Zamíříš a skočíč, upíří skok je dlouhý a pak chramstneš po jejícm krku a běhm tří minut se naseješ na celý den, jdi do toho!,,
"Takto teda ne! Nebohá liška, to radši zemřu!,, "Ale no tak, bude nám fajn, běž"
Ne, já ji nezabiju, to neudelám, mám nápada, zamířím se vedle ní a skočím zpět k nám domů, vytáhnu si nůž a podříznu se, jo. "Tak jo Frankline jdu na to,, "To je moje holka, to zvládneš,,
Tak jo, Izo, myslím, že mi v nebi bude líp, babička mi vždycky vykládala o dědečkovi, jak se tam má, třeba ho tam najdu, usmála jsem se. Tak fajn, zamířila jsem, skočila a objevila jsem se doma, musím rychle než si toho všimne Franklin, popadla jsem nůž a zabodla jsem si ho přímo do srdce.

Líbí?

Jak myslíte, že to dopadne? :-)


Sanka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano
Ne

Komentáře

1 Jkoolča || OCVM Jkoolča || OCVM | 4. listopadu 2012 v 19:13 | Reagovat

Super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama