Něco o minulosti a Vánoce

23. prosince 2012 v 10:05 | Sanka |  Mé kecy
Ahoj zlata :)
Tak už 1 den, 1 den zbývý do toho dne, divný co? Celý rok se těšíte pak to příjde, úplně normální den jako každý jiný, rozbalíte si dárky, díváte se na telku a jdede spát a tak to jde pořád dokola jako na kolotoči. Svět neustále pořád dál plyne, už mám ( je mi 16, příští rok 17) ty nejlepší léta zasebou, otočím abych zpět nahlédla do minulosti a bumbác přeletí okolo mě dalších 10 let.
Ale i když je to jednou za rok, hrozně se těším, co vy? :)

Jéé, Santa Clas má také rád zvířata, krásný :*
No, jak už jsem psala, většinu svého nejlepšího ze života je pryč, teď se jen snažím dostudovat a pak nevím co bude dál, musím se nechat překvapit, ale nebudu se tím omývat moji drobnou hlavičku, žijeme přítomností a to je nejdůležitější :)
Navíc jsou před námi nejkrásnější svátky v roce a každý by si měl odpustit a být na každého a sebe hrdý, pyšný a hodný a milý :)

Jinak co plánujete na prázdniny vánoční? Já ještě nevím asi čumákovat doma nebo občas zajdeme ven, uvidíme :-)
A co Silvestr? Plánujete být doma nebo plánujete nějakou pařbičku kam půjdete se svými kamarády a pořádně se ožerete jak se lidově říká :D
Já ještě nevím co budu dělat na Silvestra, ale toto téma je pro mě stále otevřené a hrozně se těším :)

Úch :*

No a pak máme novoroční předsevzetí? Už víte co si dáte? Já sem si na minulý rok, vlastně ještě tento dala pár věcí, a z půlky sem to dokázala, a z půlky sem se na to vyprdla, ale na rok 2013 bych si chtěla dát něco velkýho a fakt se snažit to dokázat, protože Věřit, jít a dokázat je první krok se přiblížit k vašemu snu :*

Tak se pro dnešek mějte krásně :)
Vaše SANKA


ps.dneska možná půjdeme ven, možná přidám fotky ...a vy se mějte fanfárově :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama